Virtuaaliset Suomenratsut

Kilpailuviikko 49/2013: Kouluratsastus

Luokat

Osallistumisrajoitukset

Osallistumisohjeet

Tulokset

Sunnuntai

Luokka 1: Helppo C - Avoin alle 6-vuotiaille

1. Veera A. (CAR) - Ketun Tukkanuotta
2. Veera A. (CAR) - P. R Pimeys
3. Meeri N. - Snillin Viljaana
4. Meeri N. - Snillin Kivimies
5. Lamia (CAR) - Kirjana
6. Milja (KR) - Fiktion Somia
7. Veera A. (CAR) - D. Amaalia
8. Milja (KR) - Fiktion Kamomilla
9. Veera A. (CAR) - Maailmanmatkaaja
10. Milja (KR) - Fiktion Helinä
11. Milja (KR) - Fiktion Urhokas

Luokka 2: Helppo C - Avoin vähintään 6 vuotta täyttäneille

1. Meeri N. - M.L. Leiskaus
2. Veera A. (CAR) - Taikasumun Selma
3. Milja (KR) - Fiktion Linta
4. Milja (KR) - Fiktion Peppi

Luokka 3: Helppo B

1. Lamia (CAR) - Leijuvan Linnan Ritari
2. Meeri N. - Moon Hehkutar
3. Milja (KR) - Metsäkartanon Veega
4. Veera A. (CAR) - Maailmanmatkaaja
5. Veera A. (CAR) - Ketun Tukkanuotta
6. Veera A. (CAR) - P.R Pimeys
7. Milja (KR) - Steekin Valetta
8. Veera A. (CAR) - D. Amaalia
9. Milja (KR) - Milkan Silvo
10. Milja (KR) - Metsäkartanon Rubrik
11. Meeri N. - Snillin Suursyömäri
12. Meeri N. - M.L. Leiskaus
13. Lamia (CAR) - Untuvikon Unohdettu

Luokka 4: KN Special

peruttu

Luokka 5: Helppo A - Avoin oreille ja ruunille

1. Meeri N. - Saarnituvan Lennokki
2. Milja (KR) - Suortti
3. Freetu - Sennin Justus
4. Lamia (CAR) - Koston Routavaara
5. Milja (KR) - Hovian Nuutti
6. Meeri N. - Snillin Sulkapallokuningas
7. Freetu - Fiktion Tami

Luokka 6: Helppo A - Avoin tammoille

1. Milja (KR) - Tesma
2. Meeri N. - Rajattoman Matami
3. Freetu - Fiktion Veetruska
4. Milja (KR) - Sylviina
5. Milja (KR) - Fiktion Tuittu
6. Lamia (CAR) - Kwaherin Latilaa
7. Milja (KR) - Viehättävän Siro-Liito
8. Meeri N. - Snillin Kamomilla
9. Meeri N. - Turkasen Pippuri
10. Veera A. (CAR) - Laukin Huimapää

Luokka 7: Vaativa B

1. Veera A. (CAR) - Minttutee
2. Lamia (CAR) - Monsteri-Morrison
3. Freetu - Tuiskun Lentopoika
4. Freetu - Pikku Hasseli
5. Milja (KR) - Opaali
6. Milja (KR) - Fiktion Tessa
7. Milja (KR) - Virnes
8. Meeri N. - Snillin Juippi-Hippi
9. Lamia (CAR) - Shamaanimorsian
10. Veera A. (CAR) - Sivutuulen Tatanja
11. Freetu - Satulinnan Sälli

Luokka 8: Viikon Voittaja - Finaali


Onnittelut Viikon Voittajalle!

1. mmilja - Moon Suruton
2. Milja (KR) - Fiktion Hani
3. Milja (KR) - Fiktion Tuittu