Virtuaaliset Suomenratsut

VSR-Cup 09/2013: valjakkoajo

Cup-sijoitukset huomioidaan VSR:n alaisessa suomenhevosten laatuarvostelussa (SLA) ja cupin sijoituksesta saa aina yhden (1) lisäpisteen per sijoitus.

Luokat

Osallistumisrajoitukset

Osallistumisohjeet

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Miia Maria - Taavilan Ripsa
2. Susi - Viuha L
3. Susi - Fiktion Remuri
4. alhippa - Kuutamo TK
5. Milja - Fiktion Priima
6. Susi - Suhinan Taivaallinen
7. alhippa - Riiviöiden Napostella
8. Pierre - Taikakuun Helmikkä
9. Milja - Fiktion Kaiho
10. Pierre - Kadotettu Tvilli
11. Tinúvel - Tulikello
12. Pierre - Taavilan Rimallus
13. Pierre - Äs Äs ILO
14. alhippa - Taikakuun Aino
15. Miia Maria - Joujanni ILO
16. Susi - Winka KAT
17. Pierre - Kelmikäs
18. Miia Maria - Kamomilla

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Milja - Revontuli
2. Tinúvel - Hirttivaaran Velmu-Tähti
3. alhippa - Uusikuu TK
4. Pierre - Aavan Onerva
5. Susi - Steekin Neelia
6. Tinúvel - Hirttivaaran Valdemar
7. Miia Maria - Takamaiden Nuutti
8. alhippa - Amarin Ainokki
9. Tinúvel - Hirttivaaran Poppitähti
10. Tinúvel - Hirttivaaran Vilmaus
11. Tinúvel - Hirttivaaran Tähtikello
12. Pierre - Fiktion Taikatuike
13. alhippa - Lakean Lilja
14. Miia Maria - Fiktion Kippari
15. Susi - Muiston Hujjari
16. Susi - Hämypuron Veikari
17. alhippa - Mörkövaaran Samuel
18. Milja - Fiktion Silke

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Pierre - Rajattoman Topias
2. Milja - Viretta
3. Milja - Apilarinteen Kerttu
4. Pierre - Rimerilla SOI
5. Pierre - Kasinollan Risetti
6. Susi - Perjantain Laululintu
7. Pierre - Arvolaakson Helminauha
8. Susi - Purppuran Kuuveli
9. Pierre - Steekin Arpatähti
10. Susi - Muiston Myrskylintu
11. Milja - Sikuriina
12. Milja - Vonka
13. Pierre - Belvinen Rampula
14. Susi - Ristin Almiina
15. Susi - Muiston Aatamiina
16. Susi - Satakieli
17. Milja - Iitan Askur
18. Pierre - Moon Iltarusko

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Yogi - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus & Joogin Savunsini
2. Meow - Milkan Puhto & Jäpäkän Pirpana
3. Meow - Helmen Kurimus & Koston Unenlahja
4. Yogi - Koijjari & Fiktion Toivas
5. Milja - Fiktion Uljas & Fiktion Vilhelmi
6. Yogi - Joogin Marsipaani & Koistilan Milviina
7. Meow - Koston Kauhu & Koston Karma
8. Milja - Fiktion Tuutulaulu & Sirkkeen Linnea
9. Pierre - Kajon Vernissa & Vesiperän Joanna
10. Milja - Fiktion Tähtivälke & Fiktion Lyyti
11. Pierre - Helmen Vaaruma & Sakastin Renium
12. Pierre - Kadotettu Sotalotta & Viehättävän Haipakka
13. Meow - Kaarnan Kielo & Sirkkeen Heili
14. Yogi - Ikuisuuskehrääjä & Joogin Taikatalismaani
15. Yogi - Taavilan Routarouva & Huvin Melina
16. Milja - Fiktion Linta & Fiktion Peppi
17. Yogi - Milkan Meridiaani & Ainomieli

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre - Huvin Sotamies-Seeti & Retku HUI
2. Pierre - Koston Tahdonvoima & Sirkkeen Kihistin
3. Meow - Koston Reemus & Aavan Tinja
4. Yogi - Platinamuru KISS & Hepulin Amalia
5. Tinúvel - Hirttivaaran Tähtiralli & Tähdetär
6. Yogi - Joogin Taikatemppu & Joogin Taiga
7. Meow - Selkouni & Koston Unelmaa
8. Pierre - Fiktion Justus & Kadotettu Raptori
9. Yogi - Kahlitun Savumerkki & Fiktion Rosiitta
10. Pierre - Aavan Aulikki & Kadotettu Annikki
11. Meow - Koston Unihiekkaa & Koston Punahilkka
12. Pierre - Rohmulan Reko & Kaarnan Iltasoihtu

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

peruttu