Virtuaaliset Suomenratsut

VSR-Cup 06/2015: valjakkoajo

Cup-sijoitukset huomioidaan VSR:n alaisessa suomenhevosten laatuarvostelussa (SLA) ja cupin sijoituksesta saa aina yhden (1) lispisteen per sijoitus.

Luokat

Osallistumisrajoitukset

Osallistumisohjeet

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksikille

1. Miia Maria - Heilin Siina
2. tvisha - Mrkvaaran Riljantti
3. alhippa - Huvin Rysleri
4. Jannica - A.D. Elvin Helmiina
5. Jannica - Ruususen Franksiz
6. Jannica - Hopearinteen Hurmuri
7. tvisha - Ujo-Stella TK
8. alhippa - Aina TK
9. Jannica - Hmrn Varjo
10. Pierre - Kukkurukuu
11. Anniina N. - Kikon Olivier
12. Milja - Fiktion Sirkku
13. Milja - Fiktion Harmonia
14. alhippa - Taikakuun Aino
15. alhippa - Arvolaakson Kostaja
16. Milja - Fiktion Saaga
17. Jannica - A.D. Elvin Estelle
18. joel - Sannin Rafael
19. alhippa - Kuunloiste TK
20. alhippa - Koistilan Sorja
21. Pierre - Prren Nippa Nappa
22. Jannica - A.D. Estellen Antonio
23. Jannica - M.L. Siro-Aatos
24. Milja - Fiktion Selma
25. Pierre - Fiktion Kiela
26. tvisha - Rohkea-Viikari
27. Milja - Pirunkorven Tilkku
28. Pierre - Taavilan Rimallus
29. Milja - Fiktion Riuska
30. Pierre - Huvitutin Thtitaika
31. Pierre - Hymnin Velikulta
32. Pierre - Fiktion Toivio
33. Jannica - Donastian Hirvi-Poika
34. Milja - Fiktion Tuutulaulu
35. Milja - Fiktion Pilvilinna
36. Milja - Fiktion Kunilla
37. Jannica - Hurman Ritari
38. alhippa - Fiktion Sulhaspoika
39. Pierre - Riiviiden Kuriton
40. Jannica - Herkkhetken Juhlapusu
41. Anniina N. - Kaipaatko Kestuulta

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksikille

1. Milja - Fiktion Silke
2. Milja - Tulistella TK
3. yaren - Harhaluulo
4. Pierre - Rajattoman Topias
5. Pierre - Pirunkorven Konna
6. Miia Maria - Fiktion Kippari
7. Miia Maria - Takamaiden Nuutti
8. alhippa - Uusikuu TK
9. Pierre - Belvinen Rampula
10. yaren - Viisikon Taifuuni
11. Pierre - Prren Puhti
12. alhippa - Hopeahohde TK
13. Pierre - Fiktion Taikatuike
14. Pierre - Vaapukan Lumikeiju
15. alhippa - Pirunkorven Hiirenvirna
16. alhippa - Auringonpimennys TK
17. alhippa - Fiktion Sorbetti
18. Jannica - Herkkhetken Spraymaali
19. Milja - Fiktion Kerttu
20. alhippa - Kuutamo TK

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksikille

1. Pierre - Moon Iltarusko
2. Miia Maria - Pirunkorven Suhari

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre - Tvinnaus & Tainakko
2. Milja - Fiktion Linta & Fiktion Melodia
3. Milja - Fiktion Vieteri & Fiktion Uljas
4. Pierre - Huikauhia & Hirttivaaran Perttuli
5. Pierre - Rellan Rallatus & Leiju
6. Milja - Fiktion Mysteeri & Fiktion Urhokas
7. Pierre - Kadotettu Vierre & Fiktion Tulimarja
8. Milja - Fiktion Thtitomu & Riiviiden Klaara
9. Pierre - Milkan Kiipeli & Vesililja
10. Milja - Fiktion Kepponen & Fiktion Kaiho
11. Pierre - Joopajoo K & Visterin Koherenttu
12. Milja - Fiktion Kamomilla & Akileija TK
13. Milja - Fiktion Peppi & Fiktion Priima
14. Milja - Fiktion Papiljotti & Fiktion Thtivlke
15. Pierre - Fiktion Pekuri & Kadotettu Tentetti
16. Pierre - Petjn Peeta & Likane Voitto
17. Pierre - Jami-Valtteri & Jimi-Viljami
18. Milja - Fiktion Marionetti & Fiktion Kreetta
19. Pierre - Jksteri & Murkula
20. Milja - Fiktion Sydnkpy & Fiktion Pihka

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre - Hirttivaaran Velmu-Thti & Prren Rito
2. Pierre - Ytuulen Ruutitynnyri & Prren Panos

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Pierre - Riiviiden Riikkari & Hmminki