Virtuaaliset Suomenratsut

VSR-Cup 04/2014: valjakkoajo

Cup-sijoitukset huomioidaan VSR:n alaisessa suomenhevosten laatuarvostelussa (SLA) ja cupin sijoituksesta saa aina yhden (1) lisäpisteen per sijoitus.

Luokat

Osallistumisrajoitukset

Osallistumisohjeet

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Milja - Fiktion Peppi
2. Miivi - Kuiskeen Onnetar
3. Milja - Fiktion Kaiho
4. Pierre - Veskariina
5. Pierre - Kelmikäs
6. Milja - Riiviöiden Klaara
7. Susi - Fiktion Remuri
8. Milja - Fiktion Mainio
9. Pierre - Äs Äs ILO
10. Miivi - Haltiasalon Urho
11. Pierre - Taavilan Rimallus
12. Pierre - Kadotettu Pyrytys
13. Susi - Viuha L
14. Miivi - Kuiskeen Hattivatti
15. Pierre - Kadotettu Tvilli
16. Miivi - Pannukakku
17. Susi - Suhinan Taivaallinen
18. narri - Riiviöiden Kuippana
19. Pierre - Taikakuun Helmikkä
20. Dora - Henkiriepu
21. alhippa - Koistilan Sorja
22. narri - Harhakuvitelma
23. Tinúvel - Tulikello
24. Milja - Fiktion Kepponen
25. Susi - Winka KAT
26. Lamia - Ryövärin Kruunatar
27. alhippa - Taikakuun Aino
28. Miivi - Riiviöiden Mahtipila
29. alhippa - Riiviöiden Napostella

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Pierre - Steekin Arpatähti
2. narri - Säkkikuvitelma
3. Pierre - Arvolaakson Helminauha
4. Pierre - Aavan Onerva
5. alhippa - Uusikuu TK
6. Susi - Muiston Hujjari
7. Pierre - Fiktion Taikatuike
8. alhippa - Lakean Lilja
9. Pierre - Kasinollan Risetti
10. Susi - Hämypuron Veikari
11. Tinúvel - Hirttivaaran Tähtiralli
12. Tinúvel - Hirttivaaran Vilmaus
13. Pierre - Belvinen Rampula
14. Pierre - Rimerilla SOI
15. Milja - Revontuli
16. Pierre - Rajattoman Topias
17. Pierre - Vaapukan Lumikeiju
18. Lamia - Shamaanimorsian
19. Tinúvel - Hirttivaaran Valdemar
20. Tinúvel - Hirttivaaran Tähtikello
21. alhippa - Kuutamo TK
22. Tinúvel - Hirttivaaran Poppitähti
23. Milja - Fiktion Silke
24. Susi - Steekin Neelia

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Pierre - Moon Iltarusko
2. Susi - Muiston Baarikärpänen
3. Susi - Purppuran Kuuveli
4. Susi - Satakieli
5. Pierre - Riiviöiden Riikkari
6. Susi - Ristin Almiina
7. Susi - Perjantain Laululintu
8. Susi - Muiston Aatamiina
9. Pierre - Hämminki
10. Milja - Apilarinteen Kerttu
11. Susi - Muiston Myrskylintu

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Ricky - Riiviöiden Tyrni & Aaveen Kyynelvirta
2. Pierre - Helmen Vaaruma & Sakastin Renium
3. Milja - Fiktion Saaga & Fiktion Mariini
4. Yogi - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus & Derbyn Inke-Asteri
5. Lamia - Mäkisuon Helinä & Satulinnan Ninariina
6. Yogi - Hepulin Amalia & Joogin Taikatalismaani
7. Milja - Fiktion Lispetti & Fiktion Melodia
8. Milja - Fiktion Priima & Fiktion Linta
9. Milja - Fiktion Tähtivälke & Fiktion Lyyti
10. Pierre - Kadotettu Sotalotta & Viehättävän Haipakka
11. Pierre - Kajon Vernissa & Vesiperän Joanna
12. Yogi - Milkan Meridiaani & Ainomieli
13. Milja - Fiktion Tuutulaulu & Sirkkeen Linnea
14. Milja - Fiktion Uljas & Fiktion Vilhelmi
15. Yogi - Joogin Pohjantuli & Fiktion Toivas
16. Ricky - Napakettu & Aaveen Auramiina
17. Yogi - Joogin Marmeladi & Joogin Savusydän
18. Lamia - Moon Ikaros & Hetken Herttajätkä
19. Ricky - Kajon Luminen & Aaveen Laululintu
20. Ricky - Arokari TK & Kuvakessu
21. Yogi - Joogin Marsipaani & Taavilan Routarouva

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

1. Cannabia (VRL-00033) - Koistilan Helmetär VH14-018-0219 && Armaan Räppäri VH14-018-0418
2. Pierre - Huvin Sotamies-Seeti & Retku HUI
3. Pierre - Fiktion Justus & Kadotettu Raptori
4. Pierre - Koston Tahdonvoima & Sirkkeen Kihistin
5. Cannabia (VRL-00033) - Vaapukan Piippa VH14-018-0415 && Vaapukan Piirturi VH14-018-0320
6. Pierre - Rohmulan Reko & Kaarnan Iltasoihtu
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lounatuuli VH14-018-0033 && Aavan Tiitu VH14-018-0218
8. Pierre - Aavan Aulikki & Kadotettu Annikki
9. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Jousi VH14-018-0416 && Fiktion Kaarle VH14-018-0417
10. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 && Moon Hyytävä VH13-018-1271
11. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369 && Viehättävän Sadetar VH13-018-1368
12. Cannabia (VRL-00033) - Hetken Rahapeli VH13-018-1268 && Koston Kronikka VH13-018-1372
13. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Tuike && Pirunkorven Kapiainen

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

1. Milja - Sikuriina & Viretta
2. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tihku VH14-018-0420 && Pirunkorven Sinililja
3. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Aulis VH14-018-0030 && Moon Lupaus VH13-018-0305
4. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 && Pirunkorven Kaneli VH13-018-1318
5. Milja - Iitan Askur & Vonka