Virtuaaliset Suomenratsut

VSR-Cup 02/2015: valjakkoajo

Cup-sijoitukset huomioidaan VSR:n alaisessa suomenhevosten laatuarvostelussa (SLA) ja cupin sijoituksesta saa aina yhden (1) lisäpisteen per sijoitus.

Luokat

Osallistumisrajoitukset

Osallistumisohjeet

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Jackeye - Reposaaren Aino
2. alhippa - Pirunkorven Hiirenvirna
3. Milja - Fiktion Tuutulaulu
4. narri - Riiviöiden Kuippana
5. Milja - Pirunkorven Tilkku
6. Milja - Fiktion Kunilla
7. Milja - Fiktion Selma
8. tvisha - Ujo-Stella TK
9. Axel - Ulapan Aamu-Uninen
10. narri - Harhakuvajainen
11. Milja - Fiktion Pilvilinna
12. Milja - Fiktion Harmonia
13. Anniina N. - Koidutko Kohtalokseni
14. alhippa - Koistilan Sorja
15. Milja - Fiktion Saaga
16. Axel - Fiktion Ulriikka
17. Axel - Ulapan Armoton Aikamatka
18. alhippa - Huvin Rysleri
19. Milja - Fiktion Sirkku
20. tvisha - Mörkövaaran Riljantti
21. alhippa - Taikakuun Aino
22. Axel - Ulapan Armonaika
23. narri - Säkkihuikka
24. Milja - Fiktion Riuska
25. Axel - Langennut Mieli
26. Axel - Ulapan Uskomaton Uroteko

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Axel - Ulapan Huvitus
2. Milja - Fiktion Kerttu
3. yaren - Harhaluulo
4. Milja - Fiktion Silke
5. Axel - A.I. Pikkuhuvitutti
6. Axel - Ulapan Vajokki
7. alhippa - Fiktion Sorbetti
8. alhippa - Hopeahohde TK
9. alhippa - Auringonpimennys TK
10. Milja - Tulistella TK
11. alhippa - Uusikuu TK
12. narri - Hetken Viipeli
13. Milja - Fiktion Mainio
14. alhippa - Kuutamo TK

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

peruttu

Luokka 4: Noviisi yhdistetty parivaljakoille

1. Milja - Fiktion Linta & Fiktion Melodia
2. Milja - Fiktion Tähtisade & Fiktion Tähtivälke
3. Anniina N. - Viehättävän Vuksari & Kuunpilke TK
4. Milja - Fiktion Marionetti & Fiktion Mariini
5. Milja - Fiktion Kamomilla & Akileija TK
6. Milja - Fiktion Kepponen & Fiktion Kaiho
7. Milja - Fiktion Mysteeri & Fiktion Urhokas
8. Milja - Fiktion Vieteri & Fiktion Uljas
9. Milja - Fiktion Peppi & Fiktion Priima
10. Milja - Fiktion Sydänkäpy & Fiktion Lispetti
11. Milja - Fiktion Tähtitomu & Riiviöiden Klaara
12. Anniina N. - Runopoika & Muiston Tuurihaukka
13. Anniina N. - Vaapukan Jeeli & Koivumäen Vilistäjä

Luokka 5: Vaativa yhdistetty parivaljakoille

peruttu

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

peruttu