Tämä on virtuaalitalli.  This is a SIM-game stable.

Kouluratsastuskilpailut 23.03.2010
------------------------------------------------------------------

 

M avourissa järjestetään ensimmäiset kouluratsastuskilpailut. Kun Kriden kanssa etsiskeltiin kisoja hevosillemme törmäsimme pulmaan, harvat järjestävät korkeatasoisia luokkia, useimmiten kilpailut jäävän vain Va A tasolle. Tämän vuoksi nämä kilpailut, jotka ovat VRL tauon vuoksi villit ovat avoinna vain pitkälle koulutetuille hevosille, helpoin luokka on Int I tasoinen. Näiden kilpailujen tulokset arvotaan täysin puolueettomasti arvontakoneella.

Nyt on mahdollisuus tulla siis osallistumaan vaikka koko tallin hevoskatraan voimin tai sitten vain ihailemaan korketasoista kouluratsastusta, katsojille on tarjolla tilava ja lämmin maneesi jossa loistava puffet tarjoilu.


 

 


----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ilmoittautuminen
------------------------------------------------------------------

- Luokat ovat täysin rajattomia, hevoset saavat osallistua vaikka jokaiseen luokkaan ja tallilta saa osallistua niin monta hevosta kuin hyväksi katsoo. Jos osallistut kaikkiin luokkiin hevosillasi voit helpottaa työtäsi laittamalla "Luokat" kohtaan yksinkertaisesti kaikki, jokaiseen tms.
- Ilmoittautuminen tapahtuu asiallisesti otsikoituna osoitteeseen mavour(a)hoppana.net
- Osallistu tässä muodossa: Luokka (rv)
Ratsastaja - Hevonen<*br> poistathan tähden!

 

Luokat ja osallistujat
------------------------------------------------------------------

Tulokset;

Luokka 1 : Intermediate I
1. Violet - Farewell Theunis
2. Kride - Cerenity GER
3. Jonnasusanna – Fast Al Aladin SHW ox
4. Violet - Zarda's Ophirella

5. Cherie - Aworei Ayaline
6. Kride - Suisai Palette SIN
7. Violet - Duren Guanako
8. Kride - Such A Tragedy SIN
9. Kride - Valkyrie PB
10. Kride - Deja Vu v. Moulin
11. Katzu - Golden Creeper
12. Kride - Fox Rox
13. Cherie - Shareefa Waya
14. Violet - Montefrio's Veronica
15. Violet - Miss Gigantic Z4
16. Kride - Nightclub SIN
17. Hanna - Shenanigan D.
18. Violet - Leticia fan Lycan
19. Violet - Francesco v.d. Swan
20. Hanna - Bertrand HMA
21. Jokeri - SW's Rosetess

Luokka 2 : Intermediate I
1. Kride - Such A Tragedy SIN
2. Hanna - Bertrand HMA
3. Violet - Zarda's Ophirella
4. Violet - Duren Guanako

5. Cherie - Aworei Ayaline
6. Violet - Montefrio's Veronica
7. Kride - Fox Rox
8. Violet - Leticia fan Lycan
9. Kride - Cerenity GER
10. Violet - Miss Gigantic Z4
11. Kride - Deja Vu v. Moulin
12. Kride - Nightclub SIN
13. Kride - Valkyrie PB
14. Violet - Farewell Theunis
15. Violet - Francesco v.d. Swan
16. Jokeri - SW's Rosetess
17. Katzu - Golden Creeper
18. Hanna - Shenanigan D.
19. Kride - Suisai Palette SIN
20. Cherie - Shareefa Waya

Luokka 3 : Intermediate II
1. Hanna - Bertrand HMA
2. Cherie - Shareefa Waya
3. Violet - Miss Gigantic Z4
4. Kride - Cerenity GER

5. Violet - Duren Guanako
6. Katzu - Golden Creeper
7. Kride - Fox Rox
8. Violet - Zarda's Ophirella
9. Hanna - Shenanigan D.
10. Violet - Francesco v.d. Swan
11. Cherie - Aworei Ayaline
12. Violet - Montefrio's Veronica
13. Kride - Deja Vu v. Moulin
14. Violet - Farewell Theunis
15. Kride - Valkyrie PB
16. Kride - Such A Tragedy SIN
17. Violet - Leticia fan Lycan
18. Kride - Nightclub SIN
19. Kride - Suisai Palette SIN

Luokka 4 : Intermediate II
1. Violet - Zarda's Ophirella
2. Katzu - Golden Creeper
3. Cherie - Aworei Ayaline
4. Violet - Duren Guanako

5. Violet - Leticia fan Lycan
6. Cherie - Shareefa Waya
7. Kride - Cerenity GER
8. Kride - Deja Vu v. Moulin
9. Kride - Valkyrie PB
10. Hanna - Bertrand HMA
11. Violet - Farewell Theunis
12. Violet - Miss Gigantic Z4
13. Kride - Nightclub SIN
14. Violet - Montefrio's Veronica
15. Kride - Such A Tragedy SIN
16. Kride - Suisai Palette SIN
17. Hanna - Shenanigan D.
18. Violet - Francesco v.d. Swan
19. Kride - Fox Rox

Luokka 5 : Grand Prix
1. Violet - Wea Valentine
2. Violet - Carmina Charity Z4
3. Katzu - Golden Creeper
4. Violet - Theodoric Violin

5. Kride - Enyhe of Kearny
6. Violet - Date Dracului Z4
7. Jonnasusanna – Knap Kelner
8. Kride - Ghettoway Rock
9. Violet - Santos van Zeld
10. Violet - Rosetta Nino
11. Kride - Cerebro
12. Hanna - Bertrand HMA
13. Violet - Goth 'n Rock Z4
14. Hanna - Shenanigan D.
15. Violet - Tito van Zeld
16. Kride - Solace MAV
17. Cherie - Aworei Ayaline
18. Kride - Deathgaze SIN

Luokka 6 : Grand Prix
1. Hanna - Bertrand HMA
2. Violet - Santos van Zeld
3. Violet - Tito van Zeld
4. Kride - Ghettoway Rock

5. Violet - Date Dracului Z4
6. Violet - Theodoric Violin
7. Kride - Enyhe of Kearny
8. Kride - Cerebro
9. Kride - Solace MAV
10. Hanna - Shenanigan D.
11. Violet - Wea Valentine
12. Violet - Goth 'n Rock Z4
13. Cherie - Aworei Ayaline
14. Kride - Deathgaze SIN
15. Jonnasusanna – Knap Kelner
16. Violet - Carmina Charity Z4
17. Katzu - Golden Creeper
18. Violet - Rosetta Nino

Luokka 7 : Grand Prix
1. Violet - Santos van Zeld
2. Kride - Solace MAV
3. Kride - Ghettoway Rock
4. Violet - Tito van Zeld

5. Violet - Theodoric Violin
6. Kride - Deathgaze SIN
7. Jonnasusanna – Knap Kelner
8. Katzu - Golden Creeper
9. Hanna - Shenanigan D.
10. Violet - Carmina Charity Z4
11. Violet - Date Dracului Z4
12. Hanna - Bertrand HMA
13. Violet - Goth 'n Rock Z4
14. Cherie - Aworei Ayaline
15. Kride - Enyhe of Kearny
16. Kride - Cerebro
17. Violet - Rosetta Nino
18. Violet - Wea Valentine

Luokka 8 : Grand Prix
1. Jonnasusanna – Knap Kelner
2. Kride - Cerebro
3. Violet - Date Dracului Z4
4. Violet - Goth 'n Rock Z4

5. Violet - Rosetta Nino
6. Hanna - Shenanigan D.
7. Violet - Santos van Zeld
8. Katzu - Golden Creeper
9. Kride - Enyhe of Kearny
10. Kride - Deathgaze SIN
11. Kride - Ghettoway Rock
12. Violet - Theodoric Violin
13. Violet - Wea Valentine
14. Kride - Solace MAV
15. Cherie - Aworei Ayaline
16. Violet - Carmina Charity Z4
17. Violet - Tito van Zeld
18. Hanna - Bertrand HMA


 

 

 

 

 2009 © WEB-suunnittelu,toteutus ja grafiikat: Icengard  Kaikki muu materiaali: Jessika, ellei toisin mainita.